• Чай Greenfield Earl Grey Fantasy

  Шлейф цитрусових ароматів підкреслює виразний смак цейлонського чаю з плантацій Ува і додає особливу витонченість витонченої композиції Greenfield Earl Grey Fantasy.

  39.00  грн.40.00  грн.
 • Ahmad Tea Чай Англійський №1

  Ахмад Чай Англійський №1 – бленд чорних цейлонських чаїв ексклюзивної якості злегка ароматизованих бергамотом, що надає йому особливого вишуканого смаку. Чудовий чай для будь-якого часу дня. Бездоганне поєднання м’якого смаку, аромату, кольору і міцності.

 • Чай “Alokozay” Flavour assortment 25 пак.

  Додайте різноманітність у своє життя з улюбленими смаками чаю Alokozay. Чудовий смак у будь-який час доби. Ідеально підходить для дому та офі

 • Райские птицы Чай чорний Earl Grey 100 г

  Склад: 100% целонскій чай чорний байховий елітний Пеко з ароматом бергамоту. Володіє насиченим мідним прозорим настоєм і легким терпким смаком і ароматом бергамоту.

 • Райские птицы Чай чорний PEKOE 100 г

  Це елітний чай найвищої якості. Для посилення його тонізуючих властивостей добірний великий лист піддають спеціальній обробці. Чай має приємний, насичений смак, вишуканим ароматом і настоєм темного кольору.

 • Райские птицы Чай черний O.P.A. 100 г

  Чай чорний, добірний, Цейлонський крупнолистовий. (Стандарт O.P.A.) Володіє міцним насиченим кольором і ароматом, не містить добавок.

  Корисні властивості: зміцнює судини, втамовує спрагу, заспокоює і покращує травлення.

 • Райские птицы Чай чорний з Тіпсами 100 г

  Цей чай має м’який і приємний смак.  Чай Real Райські Птахи з типсами отримав свій унікальний смак через те, що в купаж увійшли тільки наймолодші чайні тіпси і листя.

 • Чорний чай середньолистовий Alokozay

  Листя чистого цейлонського чаю CTC від ТМ «Alokozay» спеціально порізані і скручені механічним способом в дрібні шматочки (гранули), що дозволяє насолодитися насиченим смаком і ароматом при заварюванні цього напію.

  25.00  грн.62.50  грн.
 • Чай Goldberry Tess

  Вишукана гамма цього купажу відкриває безліч складних відтінків, делікатно змінюють один одного. Тонка солодкувата нота і своєрідний, трохи терпкий смак стиглої айви переплітається з легкою гіркуватістю обліпихи, підкреслюючи м’яку пряність чудового чорного цейлонського чаю.

  25.00  грн.30.00  грн.
 • Чай Pleasure Tess

  основі цього сорту складний купаж, в якому пряні відтінки чаю з передгірних плантацій острова Цейлон доповнює насиченість і терпкість індійського чаю. Теплий аромат тропічних фруктів вносить в чайну композицію тонку солодкувату ноту.

  25.00  грн.30.00  грн.
 • Чай Greenfield Christmas Mystery

  Прянощі вносять пікантний відтінок в композицію традиційного чаю Christmas Mystery, а освіжаючі тони цитрусових підкреслюють його святковий характер.

 • Чай Greenfield Strawberry Gourmet

  Неперевершена композиція Greenfield Strawberry Gourmet полонить інтригуючим поєднанням насиченого смаку чорного чаю, вирощеного на кращих плантаціях Індії, з яскравою свіжістю стиглої полуниці і бархатисто-вершковими відтінками шоколаду.

 • Чай Greenfield Honey Linden

  Ніжні пахощі квітів липи наповнює запашної солодкістю вишукану композицію Greenfield Honey Linden, створену на основі чудового чорного чаю. Найтонша гіркувато-пряна нота гречаного меду делікатно підкреслює терпкі відтінки чайного смаку, надаючи завершеність чудовому букету.

 • Чай Greenfield Lemon Spark

  Насичений глибокий смак Greenfield Lemon Spark, який відроджує традиційний рецепт, відкриває чудове поєднання цейлонського чаю і соковитого лимона. Дражливий легкий аромат освіжає лимонними нотами, які добре відтіняють тонкий природний аромат цейлонського чаю.

 • Чай Greenfield Golden Ceylon

  У яскравій палітрі Greenfield Golden Ceylon тонкі відтінки пряного смаку поєднуються з силою і повнотою, а вишуканий аромат завершує неповторний букет і підкреслює благородне походження напою.

  37.00  грн.39.00  грн.
 • Чорний чай з лісовими ягодами «Wild Berry» Мономах

  Чорний чай з лісовими ягодами

  Насичений смак цейлонського чорного чаю, відтінений оксамитовими нотами лісових ягід, – розкіш чаювання для гарного настрою та неповторної бадьорості. Чай Wild Berry – прекрасний супровід для випічки і чізкейку.

   

  Розфасовка – 80 г

  37,5 г (25 пак. по 1,5 г)

Меню