• Jacobs Millicano

  Jacobs Monarch Millicano – цільнозернова розчинна кава, яка поєднує багатий смак і аромат натуральної меленої кави зі швидкістю приготування розчинної кави.

  Нова унікальна технологія приготування кави, розроблена експертами.

  225.00  грн.
 • Кава Cafe d`Or Gold 200 г

  Кава розчинна Cafe d`Or Gold 200 г

 • Кава розчинна Egoiste XO

  Кава Egoiste X.O. (Extra Original) – кава виготовлена за технологією In-Fi. Усередині кожного кристала розчинної сублімованої кави є свіже обсмажена мелена кава 100% арабіка GRAND CRU. Зміст меленої кави становить 30%. Інтенсивний, насичений смак з глибоким збалансованим післясмаком і швидкість приготування – безперечна перевага кави Егоїст ХО.

 • Кава розчинна Egoisre Special

  EGOISTE SPECIAL 100% натуральна кава. Арабіка ‘Преміум’. 100 г

  Розчинна сублімована кава, отримана за технологією In – Fi, що містить усередині кожного кристала смажену мелену каву.

  Смак і аромат свіжозвареної кави!

  Склад: кава натуральна розчинна сублімована, кава натуральна смажена мелена.

  Не містить ГМО.

  Спосіб приготування: одну чайну ложку кави залити гарячою, але не

  киплячою водою.

  Банку зберігати щільно закритою в сухому прохолодному місці.

 • Кава Галка розчинна

  100% НАТУРАЛЬНА РОЗЧИННА КАВА (порошкоподібна) Продукт виготовлено з зерен обсмаженої та зеленої кави. Без ГМО. Якісна розчинна кава – це львівська класика, добра традиція, яка тягнеться крізи віки. Перед тим, як попасти на Ваш стіл розчинна кава проходить складний технологічний процес очищення, обсмажування та екстракції відбірних кавових зерен. Розчинну каву пили, п’ють і питимуть завжди, бо це найшвидший та найзручніший спосіб в будь-який момент приготувати собі горнятко істинного щастя.

  40.00  грн.60.00  грн.
 • Кава розчинна Perfetto Prado

  PERFETTO PRADO виготовляється із зерен Арабіки методом «сухий заморозки». Але перед цим зерна обсмажуються, саме цей процес відіграє дуже важливу роль у виробництві кави. При обсмажуванні зелених зерен кави вони збільшуються в обсязі і набувають коричневого кольору. Саме при процесі обсмажування формується смак і аромат кави. У цей момент до зерен, з яких в кінцевому підсумку виготовлять PERFETTO PRADO, додаються масла з зерен кави, що потім забезпечить певний властивий аромат і смак саме PRADO.

  Віденська ступінь обсмаження PERFETTO PRADO дарує йому приємний ніжний і тонкий аромат.

 • Jacobs Monarch

  Незрівнянний Аромоксамит розчинної кави Jacobs Monarch з кожною чашкою дарує багатство аромату та насичений смак натуральної  кави.

  105.00  грн.
 • Nescafe Gold

  Насладитесь по-настоящему идеальной чашкой кофе NESCAFÉ® GOLD с ещё большим вкусом и ароматом из самой глубины кофейного зерна.

  • NESCAFÉ® Gold. 100% натуральный кофе.
  • Бленд кофе содержит зёрна арабики, перемолотые в 10 раз тоньше, чем обычно перемалываются зерна для приготовления растворимого кофе.
  61.00  грн.100.00  грн.
 • Nescafe Classic

  Мы собрали и обжарили спелые кофейные ягоды, сохранив легкую горчинку обжаренных кофейных зерен, чтобы вы смогли насладиться свежим вкусом и ароматом кофе.

  35.50  грн.62.50  грн.

Меню