• Оливкова олія Monini Extra Vergine Classico 1 л

  Monini Classico Extra Vergine – це ідеально збалансована оливкова олія з Італії. Воно має неповторний смак з приємною свіжістю, яка нагадує запах трав. Смак олії – це справжня класика Італії. Масло Моніні можна легко розпізнати завдяки його збалансованому гармонійному смаку і інтенсивному, багатогранному аромату.

 • Оливкова олія Olio Extra Vergine di Oliva 1л

  Оливкова олія Olio Extra Vergine di Oliva, 1 л – якісна олія першого холодного віджиму. Як правило, Olio Extra Vergine di Oliva отримують в процесі роздавлювання оливки разом з кісточкою, завдяки чому оливкова олія зберігає всі свої корисні якості. Для виробництва не використовують хімічні добавкі.

  Оливкову олію Olio Extra Vergine di Oliva можна використовувати практично для всіх видів готування: підходить для тушкування, смаження і для заправки салатов.

  Зберігати в темному місці.

 • Оливкова олія Olimp 1 л

  Olimp extra-virgin olive oil – повністю натуральний продукт. Велика кількість вітамінів і природних антиоксидантів захищає організм від передчасного старіння. Завдяки гармонійному і збалансованому смаку, Olimp Extra Virgin olive oil може бути використано для приготування всіляких салатів, маринадів, соусів і смаження. Греція.

Меню