Олія Щедрий дар перший віджим

85.00  грн.

Немає в наявності

Соняшникова олія “Щедрий ДАР” першого віджиму – це справді унікальний надзвичайно корисний продукт здорового харчування. Продукт, який справедливо можна назвати “живою” соняшниковою олією. За своїми властивостями він близький до оливкової олії і ідеально підходить для салатів і холодних страв.

Категорія :

Мінімальна сума замовлення 100 грн.
Доставка по Україні Новою Поштою.
Замовлення до 15:00, відправляються день в день.

Перший віджим – це унікальна технологія. Сьогодні за такою технологією в Україні виробляється лише соняшникова олія “Щедрий ДАР”.

Прозорий, світло-бурштиновий продукт має м’який приємний смак свіжої соняшникової олії, а легкий запах соняшникового насіння тільки підкреслить натуральність та корисність заправлених олією страв.

Соняшникову олію першого віджиму отримують з цілісного насіння одноразовим віджимом протягом 40 хвилин при температурі до +55 ° С. В результаті з насіння відбирається лише перша, найбільш біологічно цінна соняшникова олія. У ній зберігається велика концентрація вітамінів А, Е і F та інших біологічно активних речовин: мікроелементів, фосфоліпідів. Соняшникова олія першого віджиму має первинний смак і запах соняшникового насіння.

Технологія першого віджиму капіталомістка. Адже, на відміну від інших технологій, коли з соняшникового насіння вижимається все, що можна, при холодному віджимі вилучаються лише перші, найбільш корисні фракції. Отримана таким чином соняшникова олія якісніша за будь-яку іншу олію.

Додаткова інформація

Вага 1 кг
Корзина0
There are no products in the cart!

Main Menu

Олія Щедрий дар перший віджим

85.00  грн.