• Pasta REGGIA

  Висока якість за доступну ціну, як основна страва, а також інгредієнт для приготування страв.

  Склад: борошно з твердих сортів пшениці грубого помелу, вода.

  Спосіб приготування: Варити в підсоленому окропі впродовж 6 хв.

  Pasta REGGIA

  25.00  грн.48.00  грн.
 • Макарони O-La-La

  Смачно та корисно! Макарони з твердих сортів пшениці ТМ O-LA-La! – дієтичний, легкий, низькокалорійний продукт. Такі макарони багаті на рослинні білки, містять вітаміни групи В, вітаміни молодості Е, насичені клітковиною, яка сприяє виведенню шлаків, токсинів та солей важких металів. Макарони з твердих сортів пшениці вживають ті, хто слідкують за своєю вагою та ведуть активний спосіб життя. Макарони ТМ O-LA-La! Не втрачають форми і не злипаються під час приготування, а вода завжди залишається прозорою. Смакуйте корисне на здоров’я!

  Макарони O-La-La

  23.00  грн.
 • Pasta Barilla

  Мільйони сімей у всьому світі довіряють синій пачці Barilla, адже від моменту висівання пшениці та до появи пачки на полиці фахівці Barilla здійснюють приблизно 1 000 000 перевірок якості щороку. Особливу увагу Barilla приділяє якості інгредієнтів, які використовуються під час виробництва всієї своєї продукції. Тільки високоякісна пшениця твердих сортів і кристально чиста вода входять до складу пасти Barilla.

  Pasta Barilla

  38.00  грн.
 • Макарони КМФ

  Макаронні вироби КМФ Екстра – екологічно чистий і поживний продукт, мають янтарно-жовтий колір, прекрасні варильні і смакові якості, містять 10-12% білка і незамінні амінокислоти.

  Макарони КМФ

  25.00  грн.

Меню